Nasza historia Smarti

Świat dziecka w książce bez słów.

Nazywam się Tamara, jestem nauczycielką szkoły podstawowej, mamą, a przede wszystkim osobą, która ciągle bada i odkrywa nowe ścieżki w życiu. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Bardzo lubię tę pracę, a także dokładam wszelkich starań, aby w ciekawy sposób przekazywać dzieciom wiedzę i doświadczenie oraz zachęcać je do kreatywności i postępów. Naprawdę uwielbiam pracę w klasie, staram się, aby uczniowie byli jak najbardziej innowacyjni, zmotywowani i zaciekawieni na zajęciach.

Oprócz nauczania uwielbiam tworzyć, projektować i wykonywać różne rzeczy. Właśnie z tego powodu chciałam stworzyć cichą książkę dla mojej córki. Następnie, za namową rodziny, rozszerzyłam swój pomysł, znalazłam wszystkie potrzebne materiały i zagłębiłam się w samo tworzenie i projektowanie. Wtedy narodził się pomysł Smarti i tak powstała nasza mała firma Smarti book. W swoich poszukiwaniach różnych aktywności, które znajdują się na każdej stronie naszej cichej książki, staram się tworzyć ciekawe, a zarazem pouczające treści. Różnią się one przede wszystkim poziomem trudności aktywności, wielkością dodatkowych części na stronie, treścią i połączeniem kolorów. Niektóre zawierają bardziej złożone aktywności, inne są bardziej dostosowane do rozwoju dziecka.

(Na początek) zaprojektowałam pięć różnych cichych książek, które różnią się poziomem trudności zadań roboczych i dzięki temu są odpowiednie dla różnych grup wiekowych. Książki są odpowiednie już od najmłodszych lat. Nie ma ograniczenia wiekowego, ponieważ dzieci rozwijają swoją kreatywność dzięki książce, a aktywności są interesujące również dla starszych dzieci.

MOJA KOLEKCJA

-30%
159,90 
-36%
159,99 
-30%
159,90 
-31%
159,80 
-30%
BESTSELLER
159,99 
89,99 
-53%
159,99 
-35%
149,90 

Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną!

KONTAKT